Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve

Ubytovanie Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Emanya@Etosha Game Reserve je luxusné safari v Zimbabwe, ktoré ponúka kvalitné a komfortné ubytovanie pre návštevníkov z celého sveta. Nachádza sa v srdci Etosha National Park v Namíbii, kde sa stretávajú africké savany, lesy a púšte. Drvivá väčšina malých a veľkých zvierat Afriky nájdete práve tu, týmto miestom sme sa rozhodli venovať náš článok.

Ubytovanie v Emanya@Etosha Game Reserve je určené pre tých, ktorí si radi užívajú prírodu ako na dlani. Hlavnou prioritou areálu je totiž spojiť luxusné ubytovanie s nezameniteľnou atmosférou Afriky. Návštevníci majú k dispozícii viaceré typy ubytovania, a to od super luxusných bungalov a dzsípov cez stany až po kempovacie miesta.

Všetky typy ubytovania sú vybavené moderným nábytkom a doplnkami, ktoré vám poskytnú maximálny komfort a luxus počas pobytu. Okrem týchto zariadení sú všetky izby a apartmány zariadené aj klimatizáciou a privátnou kúpeľňou. Okrem toho sú k dispozícii aj ochrankári, ktorí sa postarajú o vašu bezpečnosť a pohodlný pobyt.

Pre tých, ktorí si radi užívajú prírodu a jej klenoty, je na mieste aj rozsiahly záhradný areál, kde návštevníci môžu vidieť viac ako sto druhov vtákov vrátane „big five“ - slonov, levov, leopardov, nosorožcov a byvolov. Záhrada tiež ponúka možnosti pre relaxáciu a podnikanie rôznych akcií, či už sú to turistické prehliadky alebo poobedné pobyty.

Emanya@Etosha Game Reserve je pre každého dobrodruha a zároveň aj preťaženého človeka ideálnym miestom na relax. Súčasne sa môžete vtiahnuť do scény jednej z najkrajších prírodných oblastí sveta a poznávať miestne zvieratá. Ak hľadáte ideálne miesto pre svoju dovolenku v Zimbabwe, určite si rezervujte ubytovanie v Emanya@Etosha Game Reserve a nezabudnite po svojom príchode spoznať prírodu a zvieratá, ktoré vám tento state všetkými silami ponúka.


Letenka Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Emanya@Etosha Game Reserve je jedným z najkrajších safari parkov v Afrike a je to skutočný raj pre milovníkov divočiny. Nachádza sa vo Veľkom Etosha Wildlife krajinársky park v Namíbii a poskytuje neopakovateľnú príležitosť vidieť množstvo druhov zvierat v ich prirodzenom prostredí. A ak hľadáte najlepšiu letenku na Emanya@Etosha, Zimbabwe, tu je niekoľko užitočných tipov pre vás.

Ak hľadáte lacné letenky, môžete sa rozhodnúť pre lety s prestupom. Je možné nájsť lety z mnohých miest po celom svete s príletom do letiska v Harare alebo Victoria Falls. Odtiaľ môžete ďalej cestovať do Emanya@Etosha.

Ak hľadáte pohodlný let, vyskúšajte si leteckú spoločnosť Ethiopian Airlines. Tá ponúka pohodlné lety s jedným prestupom v Addis Abebe a spojenie s Džibuti Citym a Teravánou v Namíbii.

Ak hľadáte lety s najnižšími nákladmi, môže byť najlepšou voľbou cestovať za využitia menej známych nízkonákladových leteckých spoločností. Taktiež môžete nájsť veľa ponúk a akcií, ktoré vám môžu ušetriť množstvo peňazí.

Napriek tomu všetkému, ak chcete najlepšie letenky do Zimbabwe pre cestu do Emanya@Etosha, obráťte sa na svojho cestovného agenta a poraďte sa s ním o najlepšom spôsobe, ako spájať lety s vášou dovolenkou.

A keď raz budete mať svoju letenku a prílete do Zimbabwe, zažijete neuveriteľné zážitky na Emanya@Etosha. Tento unikátny safari park je domovom mnohých druhov zvierat, kde môžete vidieť koaly, gepardy, slony, zebry a mnoho ďalších zvierat v ich prirodzenom prostredí. Môžete si vybrať z rôznych typov safari, vrátane pešej alebo jazdeckej prehliadky, jeeptour alebo poabsolvovať nočnú prehliadku a vidieť divoké zvieratá, ktoré sa v noci prebúdzajú.

Tak neváhajte a zaraďte Emanya@Etosha Game Reserve na zoznam povinného výletu v Afrike. S najlepšou letenkou Zimbabwe, už sa tešíme na vašu návštevu.


Počasie Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Zimbabwe je destináciou pre každého, kto túži zažiť úžasné prírodné scenérie a divokú zver v ich prirodzenom prostredí. Avšak, keď uvažujete o návšteve tejto krajiny, je dobré mať na pamäti, aké počasie sa tam očakáva. V tomto článku vám poskytneme prehľad o klimatických podmienkach v Zimbabwe a najmä o počasí v Emanya@Etosha Game Reserve.

Zimbabwe leží na severovýchode Južnej Afriky a má subtropické podnebie so suchými a mokrými obdobiami. Leto v Zimbabwe trvá od novembra do apríla, zatiaľ čo zima trvá od mája do októbra.

Počas Leta:

Letné obdobie v Zimbabwe je veľmi teplé a vlhké s vysokými teplotami dosahujúcimi až 30-40 stupňov Celzia. Počas tohto obdobia sa očakáva aj množstvo dažďov, ktoré sa koncentrujú najmä na južnej a východnej strane krajiny. Väčšinou ide o krátke a prudké búrky, ktoré môžu trvať len niekoľko minút.

Počas Zimy:

Zimné obdobie má nižšie teploty, ktoré sa pohybujú medzi 20-30 stupňami Celzia. Táto doba roka je suchá a pomerne slnečná, s minimom zrážok. Zimné obdobie je aj obdobím sucha, ktoré môže mať za následok vysychanie zdrojov vody a problémy pre zver v rezerváciách.

Emanya@Etosha Game Reserve, ktorá leží v severovýchodnej časti Zimbabwe, má podnebie podobné ako v ostatných oblastiach krajiny. V oblasti rezervácie sa očakávajú občasné daždi počas letného obdobia, čo môže zlepšiť vodné zdroje pre zver v tejto oblasti.

Ak plánujete návštevu Emanya@Etosha Game Reserve, najlepším obdobím je pomerne suchá zima medzi májom a októbrom. V tomto období možno očakávať dobrú pozorovateľnosť zvierat, ktoré budú hľadať vodu v okolitých vodných zdrojoch. Ak však chcete zažiť prírodné scenérie v plnej kráse najmä zo zverou, letné mesiace bývajú menej priaznivé kvôli zrážkam a vysokým teplotám.

V každom prípade, nech už navštívite Zimbabwe kedykoľvek počas roka, môžete sa tešiť na nezabudnuteľnú dovolenku v srdci Afriky plnej zvierat a prírodných krás.


Najčastejšie otázky a odpovede Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Najčastejšie otázky a odpovede o Zimbabwe a Etosha Game Reserve sú nasledovné:

1. Ako získam víza do Zimbabwe?
- Slovenskí občania potrebujú vízum do Zimbabwe. Víza sa dajú získať na veľvyslanectve Zimbabwe v Berlíne alebo po príchode na letisku.

2. Aké sú najlepšie mesiace na návštevu Zimbabwe?
- Najlepšie mesiace na návštevu Zimbabwe sú jarné (máj a jún) a jesenné (september a október) mesiace.

3. Kam sa treba obrátiť na rezervovanie safari v Emanya@Etosha Game Reserve?
- Na rezervovanie safari v Emanya@Etosha Game Reserve sa treba obrátiť na cestovnú kanceláriu alebo priamo na webové stránky rezervy.

4. Aké druhy zvierat sa dajú v Etosha Game Reserve vidieť?
- V Etosha Game Reserve sa dajú vidieť rôzne druhy zvierat vrátane slonov, levov, gepardov, nosorožcov, antilop a mnohých ďalších.

5. Čo mám brať so sebou na safari v Zimbabwe?
- Na safari do Zimbabwe je potrebné si vziať komfortné oblečenie, klobúk alebo čapicu na slnko, opaľovací krém, repelent a vhodnú obuv.

6. Je bezpečné cestovať do Zimbabwe?
- Zimbabwe má v poslednej dobe veľmi stabilnú politickú situáciu a cestovanie do krajiny sa považuje za bezpečné, ale stále je potrebné byť opatrný a dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia.

7. Aký typ ubytovania je k dispozícii v Etosha Game Reserve?
- V Etosha Game Reserve je k dispozícii rôzne typy ubytovania vrátane kempingových miest, chatiek a luxusných lodžií.

8. Je potrebné očkovanie pred cestou do Zimbabwe?
- Očkovanie proti žltej zimnici a hepatitíde A sa odporúča pre celej Zimbabwe. Okrem toho je odporúčané očkovanie proti chrípke a meningokoku.

9. Ako prebiehajú safari v Etosha Game Reserve?
- Safari v Etosha Game Reserve prebiehajú v rôznych časoch dňa v otvorených vozidlách so sprievodcom. Návštevníci majú možnosť vidieť zvieratá na vlastné oči a spoznať miestnu faunu a flóru.

10. Ktoré miesta v Zimbabwe sa odporúčajú na návštevu?
- Medzi najlepšie miesta na návštevu v Zimbabwe patria Victoria Falls, Hwange National Park, Great Zimbabwe Ruins a Mana Pools National Park.


Dovolenka Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Zimbabwe, krajina slonov a leopardov, ponúka neopakovateľné zážitky osobitou prírodou a zameraním na safari. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete priblížiť k zvieratám v ich prirodzenom prostredí, určite by ste mali uvažovať o návšteve Emanya@Etosha Game Reserve.

Emanya@Etosha Game Reserve sa nachádza v juhovýchodnej časti Zimbabwe a je domovom pre mnoho druhov zvierat, ako sú slony, leopardy, antilopy, búfaly, krokodíly a mnoho iných. Je to tiež domov pre viac ako 340 druhov vtákov, vrátane poľných drozdov a dravcov. Toto útočisko pre divokú zver poskytuje návštevníkom neopakovateľný zážitok z pozorovania zvierat a objavovania ich sveta.

Emanya@Etosha Game Reserve je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú prírodný útek. Jeho malebné prostredie, kde sa stretávajú púšte, trávy a hory, robia z jeho scenérie jedinečné miesto na svete. Tento rezervát bol založený za účelom zachovania populácie zvierat a zabezpečenia udržateľného využitia zdrojov. Zamestnanci sú zanietení a ochotní pomôcť návštevníkom objaviť krásu tohto útočiska.

Medzi jedinečné zážitky, ktoré môžete zažiť počas pobytu v Emanya@Etosha Game Reserve, patrí safari aj nočný výlet na pozorovanie divých zvierat. Safari cez deň vám umožní pozorovať rôzne druhy zvierat v ich prírodnom prostredí. Na nočnej prechádzke budete môcť vidieť niektoré z najfascinujúcejších zvierat, ktoré sa ukazujú v čase tmy.

Keďže Emanya@Etosha Game Reserve sa snaží o to, aby vaše safari bolo neopakovateľné, bude vaše ponuka safari veľmi špeciálne. Môžete si vybrať z rôznych typov, ako sú púštna prechádzka, preniknutie hustom džungľou, plavba cez rieky, let helikoptérou a iné. Môžete tiež rezervovať exkluzívnu ochranu zvierat s tamojšími sprievodcami, ktorí sú skutočnými expertmi na zvieratá a budú schopní ukázať vám zvieratá, ktoré možno inak nevidíte.

V oblasti Emanya@Etosha Game Reserve môžete okrem skvostnej prírody zažiť aj kultúru a históriu Zimbabwe cez ľudí, ktorí tu žijú. Môžete sa stretnúť s miestnymi a navštíviť rôzne dediny a trhy, alebo sa tiež môžete vydovať na výlet do historického mesta Great Zimbabwe, ktoré ponúka jedinečný pohľad na históriu krajiny.

Emanya@Etosha Game Reserve je miestom, kde sa môžete vzdialiť od stresu každodenného života a ponoriť sa do útulnej prírody a zážitkov, ktoré ponúka. Tu uvidíte akciu na planéte, takže ak máte radi prírodu a chcete zažiť neopakovateľný zážitok zo safari, Emanya@Etosha Game Reserve je ideálnym miestom pre vás.


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky