Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo

Ubytovanie Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je jedným z najzaujímavejších miest na návštevu v Thajsku. Je to najväčšia krokodília farma a zoo v krajine, kde sa nachádza viac ako 100 000 krokodílov a mnoho iných druhov zvierat.

Ak sa rozhodnete navštíviť túto zoo, budete potrebovať ubytovanie v okolí. Našťastie, v Samut Prakan nájdete množstvo možností ubytovania, ktoré sa nachádzajú v blízkosti krokodíliej farmy. Tu sú tri z najlepších možností na ubytovanie v Samut Prakan:

1. The Iconic Hotel Samut Prakan - Tento hotel sa nachádza len niekoľko minút od Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo a poskytuje nádherné výhľady na mesto. Okrem toho ponúka priestorné a moderné izby s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Hotel taktiež disponuje krytým bazénom a posilňovňou pre hostí.

2. Livotel Hotel Samutprakarn - Tento hotel sa nachádza v blízkosti mnohých turistických atrakcií, vrátane krokodíliej farmy a vodného parku. Ponúka priestranné izby s kúpeľňou, satelitnou TV a minibarom. Hostia môžu využívať krytý bazén a posilňovňu.

3. The Color Living Hotel - Tento moderný hotel ponúka izby so súkromnou kúpeľňou, TV a minibarom. Nachádza sa len niekoľko minút chôdze od krokodíliej farmy a má vlastnú reštauráciu, kde si hostia môžu vychutnať thajské špeciality.

Okrem týchto troch hotelov, je v Samut Prakan množstvo ďalších možností ubytovania v rôznych cenových kategóriách a typoch. Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete zostať, budete mať jednoduchý prístup k Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo a mnohým ďalším turistickým atrakciám v okolí.

Ak hľadáte jedinečný zážitok, neváhajte navštíviť Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. A k tomu si vyberte ubytovanie v blízkosti, ktoré vám umožní ľahký prístup k tejto úžasnej atrakcii.


Najčastejšie otázky a odpovede Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Otázka: Kde sa nachádza Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpoveď: Farm and Zoo sa nachádza v meste Samut Prakan, Thajsko.

Otázka: Ako dlho trvá prehliadka farmy a ZOO?
Odpoveď: Prehliadka trvá asi 1-2 hodiny.

Otázka: Aký je vstupný poplatok do farmy a ZOO?
Odpoveď: Vstupenky stojí okolo 300-400 bahtov na osobu.

Otázka: Kedy sú otváracie hodiny farmy a ZOO?
Odpoveď: Farm and Zoo má otvorené denne od 08:00 do 18:00 hodín.

Otázka: Čo môžem vidieť na farme a ZOO?
Odpoveď: Farm and Zoo ponúka návštevníkom možnosť vidieť rôzne druhy krokodílov, ako aj iné zvieratá.

Otázka: Sú na farme a ZOO krokodíle v klietkach alebo vo voľnej prírode?
Odpoveď: Krokodíle sú väčšinou v klietkach, no niektoré môžu byť viditeľné aj v prirodzenom prostredí.

Otázka: Môžem si kúpiť suveníry na farme a ZOO?
Odpoveď: Áno, Farm and Zoo má darčekový obchod, kde môžete zakúpiť suveníry a suveníry.

Otázka: Môžu návštevníci nakŕmiť krokodíly?
Odpoveď: Áno, návštevníci môžu nakŕmiť krokodíly pod dohľadom pracovníkov farmy a ZOO.

Otázka: Aké aktivity sa dajú robiť na farme a ZOO?
Odpoveď: Aktivity zahŕňajú nakŕmenie krokodílov, sledovanie krokodílov, vyobrazenie sa s krokodílom a mnoho ďalších.

Otázka: Je farm and ZOO vhodná pre rodiny s deťmi?
Odpoveď: Áno, Farm and Zoo je populárna atrakcia pre rodiny s deťmi.

Otázka: Aké je parkovanie na farme a ZOO?
Odpoveď: Farm and Zoo ponúka bezplatné parkovisko pre návštevníkov.


Počasie Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známe svojou exotickou faunou a flórou. Jedným z najobľúbenejších turistických miest je Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. Zvieracie útočisko sa nachádza len niekoľko kilometrov severne od Bangkoku.

Okrem krokodílov sa tu môžete stretnúť aj s mnohými inými druhmi zvierat, ako sú tigre, levy, nosorožce, opice, medvede a mnoho ďalších. Niektoré z týchto druhov je dokonca možné vidieť pri kŕmení.

Krokodíly sú jedným z hlavných lákadiel tohto parku. Samotná farmárska časť parku zahŕňa viac ako 100 000 krokodílov, ktoré sa chovajú na kožušiny aj na mäso. Návštevníci sa môžu tiež pozrieť na krokodíly, ktoré sa topia vo vode.

Okrem toho sa tu nachádza aj obrovský akvárny park, kde sa pozriete na viac ako 80 druhov vodných zvierat. V závislosti od toho, kedy sa sem zavítate, môžete vidieť aj delfíny.

Thajsko má tropické podnebie, s monzúnovým obdobím od mája do októbra a suchým obdobím od novembra do apríla. Pri návšteve Crocodile Farm a Zoo by ste mali byť pripravení na horúčavy a vysoké vlhkosť.

Ak plánujete navštíviť tento park, odporúča sa, aby ste si pripravili dezinfekčný prostriedok na ruky a chrániče slnka a na hlavu si dajte klobúk alebo čiapku. Tiež je dobré mať s sebou fľašu vody a niečo na pitie, aby ste sa mohli zvládnuť horké počasie.

Vstupné do Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je celkom lacné a platí sa v thajských bathoch. Deti majú vstup zdarma a pre dospelých je vstup približne 300 až 500 bathov.

Je to fascinujúce miesto, ktoré Vám ponúka neuveriteľný zážitok. Môžete sa tu pozrieť na zaujímavé zvieratá a užiť si nádherné počasie, ktoré Thajsko ponúka.


Dovolenka Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo ponúka návštevníkom jedinečný zážitok z ich návštevy Thajska. Tento zaujímavý park sa nachádza v Samut Prakan, ktorý je len pár kilometrov juhozápadne od hlavného mesta Bangkoku.

Miesto navštívia stovky domácich a zahraničných turistov, aby videli jedinečné krokodily a iné živočíchy, ktoré sú v tomto parku zo všetkých stránky. Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo je najväčšou farmou sladkovodných krokodilov na svete, kde sa starajú o viac ako 100 000 krokodilov z celého sveta.

Park ponúka množstvo zábavy pre deti aj dospelých. Krokodili sú samozrejme najsilnejším ťahákom, ale okrem toho si turisti môžu požičať kolobežky a tak navštíviť celý areál.

V parku si turisti môžu pozrieť ukážky dravosti krokodilov, kedy návštevníkom ukážu, aké silné sú krokodily a sţahujúce sily ich čeľuste. Okrem toho v parku nájdete aj veľký rybník, kde môžete vidieť krokodila, ktorí plávajú a žijú vo voľnej prírode.

Park je však oveľa viac než len krokodily. Turisti si môžu vyskúšať aj strelbu z luku a vidieť zvieratá ako orlík belohorský, lev, tygri a iné druhy zvierat. V areáli sa nachádza prvá thajská zoo, kde si turisti môžu pozrieť zaujímavé druhy zvierat a flóru.

Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo je bohatou skúsenosťou pre každého návštevníka. Špeciálne ukážky krokodilov a jedinečný zážitok z videnia živého krokodila robia toto miesto jedným z hlavných turistických atrakcií. Preto, ak sa chystáte navštíviť Thajsko, nevynechajte tento park. Bude to určite zážitok, na ktorý nezabudneteavaštlo dlhú dobu.


Letenka Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko, krajina s bohatou kultúrou a exotickou prírodou, ponúka turistom množstvo atrakcií, ktoré stoja za to navštíviť. Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je jednou z nich. Táto farme, ktorá je vzdialená len niekoľko kilometrov od hlavného mesta Bangkoku, je známa svojou impresívnou kolekciou krokodílov a iného exotického zvieratstva, ktoré privádza návštevníkov z celého sveta.

Farmu založil a stále ju riadi Thajčan na prezývku "krokodílový kráľ" Somchai Nitimongkolchai. Jeho cieľom bolo získať vzácne druhy krokodílov a zlepšiť ich životné podmienky, čo sa mu tiež darí. Farmu môžete navštíviť na celodennom výlete počas vašej dovolenky v Thajsku.

Pristavenie sa na farme okamžite upúta pozornosť návštevníkov. Tisíce krokodílov rôznych veľkostí, od novorodencov až po obrovských dospelých exemplárov, si na vás pri prvom kontakte ťažkými očami pozerajú. Pre milovníkov zvierat je to fantastický zážitok, zatiaľ čo ostatní môžu mať trochu bázy z obrie zubatej beštie.

Za rešpektom ale nezaostávajú ani iné zvieratá na farme. Okrem krokodílov môžete vidieť tužky, malé jazvečíky, vodné vtáky a dokonca aj slony. Farmu môžete obdivovať zo sucha alebo si vybrať špeciálnu plavbu, ktorá, cez mnoho krokov a prepier, ponúka bezprostredný kontakt s týmito zvieratami.

Farme sa snaží ukázať aj krokodíly ako zvieratá, ktoré môže človek využiť aj inak ako na výrobu kabeliek. V neposlednom rade, ponúka aj krokodílie mäso, ktoré vám poskytne bližší pohľad na nielen ich kožušinu, ale aj na ich chutné a zdravé mäso.

Farm má aj detské ihrisko, rôzne obchody so suvenírmi a jedlom, kde si môžete kúpiť tradičné thajské jedlá a nápoje či sladkosti v tvare krokodílov.

Spoločnosť tejto farmy si získala rešpekt celého svetu a bola ocenená mnohými medailami a oceneniami za svoje úsilie v oblasti ochrany a chovu krokodílov. Ak chcete zažiť nezvyčajnú dovolenku a spoznať viac o krokodíloch, neváhajte navštíviť Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. Je to skvelý deň venovaný nezvyčajným zvieratám.


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky