Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Singapur Raffles Hotel

Ubytovanie Singapur Raffles Hotel


Vo svete hotelových luxusov sa jedno meno často spomína ako synonymum pre exkluzivitu a dokonalosť – Raffles Hotel v Singapure. Hotel, ktorý založil vládca Singapuru Sir Stamford Raffles už v roku 1887, si dodnes udržiava svoje špeciálne miesto v srdci každého, kto túži po podmanivom zážitku.

Raffles Hotel sa nachádza v centre Singapuru na adrese 1 Beach Road a ponúka záujemcom pobyt v jednom z jeho 103 izieb a apartmánov. Hotel je známy svojou asijskou architektúrou a elegantným nábytkom, ktorý je už v kontakte so stenami izieb a kúpeľní. Interiéry sú obohacované o vročné aktivity, ktoré sú súčasťou histórie hotela.

V prípade, že sa rozhodnete pre pobyt v Raffles Hotel, môžete si vybrať z niekoľkých druhov izieb a apartmánov. Všetky sú luxusne vybavené a ponúkajú hostí viaceré výhody a doplnkové služby. Napríklad v apartmánoch nájdete kuchynku, kde si môžete sami pripravovať jedlo.

Okrem ubytovania ponúka Raffles Hotel aj množstvo iných služieb a zaujímavostí. Môžete sa vybrať napríklad na prechádzku hotelom a zistiť viac o jeho histórii. Okrem toho môžete navštíviť aj rôzne reštaurácie, kaviarne a bary v hoteli, kde si môžete vychutnať vybrané drinky a jedlá.

Samozrejme, nechybí ani služba osobného búrlivého asistenta, ktorý pripraví všetko pre Vás v interiéri, koľko možnosti ponúka Raffles Hotel a Singapur ako taký.

Neprehliadnuteľnou črtou Raffles Hotel je aj jeho luxusný bazén a spa. Šikovní maséri a terapeuti sa postarajú o to, aby ste vstávali každé ráno plní energie. Bazén s výhľadom na mesto ponúka možnosť relaxácie a oddychu po celodennej prechádzke po uliciach Singapuru.

Celkový dojem z pobytu v Raffles Hotel môže byť opísaný len jedným slovom – dokonalosť. Hostitelia sa snažia zabezpečiť maximálny komfort a prvotriedny servis pre každého hosta. Ak budete mať príležitosť navštíviť Singapur, neváhajte a vyskúšajte Raffles Hotel. Pravdepodobne to bude jeden z Vašich najkrajších zážitkov.


Počasie Singapur Raffles Hotel


Singapur Raffles Hotel leží v tropickom klimatickom pásme a túto oblasť ovplyvňuje monzúnový systém. Počasie v Singapure je prevažne teplé a vlhké počas celého roka s teplotami, ktoré sa pohybujú od 23 do 31°C.

Singapur má dve hlavné ročné obdobia: suché a dažďové. Suché obdobie trvá od mája do septembra, kedy prší len zriedkavo a väčšinou sú to krátke, horúce prehánky. Počas tohto obdobia je vzduch veľmi vlhký a teploty sú najvyššie.

Dažďové obdobie trvá od októbra do apríla s najväčšou intenzitou dažďov medzi novembrom a januárom. Počas tohto obdobia možno očakávať silné a intenzívne prívalové dažde s občasnými búrkami. Teploty sú nižšie, ale stále dostatočne teplé pre návštevu pláže alebo prechádzku po meste.

Singapur Raffles Hotel sa nachádza v blízkosti priehrady Marina Bay, ktorá poskytuje ochranu pred cyklónami a tajfunmi. I keď takéto extrémne poveternostné podmienky nie sú v Singapure veľmi časté, hotel má zároveň plán na prípad príchodu cyklóny alebo tajfunu.

Celkovo vzaté, Singapur Raffles Hotel ponúka pozoruhodné ubytovanie počas celého roka. Klienti si môžu vychutnať tropické počasie a krásu tohto mesta bez ohľadu na ročné obdobie. S mnohými vybaveniami na mieste, môžu klienti zároveň prežiť exkluzívne zážitky a oddych počas návštevy Singapuru.


Dovolenka Singapur Raffles Hotel


Singapur je jednou z najkrásnejších a najvýznamnejších krajín v juhovýchodnej Ázii. Mesto-štát má bohatú históriu a kultúru, ktorého súčasťou je aj luxusný hotel Raffles. Tento hotel je niečo viac ako len miesto na prenocovanie. Je to zážitok, ktorý Vám navždy ostane v pamäti.

Raffles Hotel bol postavený v roku 1887 a označil za jeden z prvých hotelov vo Singapure. Bolo to miesto, kde sa spájala históriam osôb ako Ernest Hemingway, Rudyard Kipling, Orson Welles, ale aj súčasné celebrity ako Pippa Middleton či Kate Moss. Tento hotel ponúka jedinečnú prvotriednu službu a neopakovateľný zážitok v krásnom prostredí.

Keď navštívite hotel Raffles, budete mať celý čas pocit ako by ste sa vrátili v čase. Interiér je nadýchaný, bohatý na klasické detaily a elegantné zariadenie - kojiare. Vaše prebývanie začína privítaním vstupom do slávnych dverí hotela, a pokračuje vojdením do hotela s použitím rohožky, ktorá je špeciálne umiestnená tam, aby ste mali pocit, že do tohto miesta patríte.

Ubytovanie je samozrejme na vysokej úrovni. V každej izbe nájdete pohodlný nábytok, luxusné postele a kúpeľne s jedinečnými detaily. Taktiež si budete môcť vychutnať špecificke detaily Singapore, napríklad porcelán na Alberta Victoria v miestnosti na popoludňajší čaj, ktorý je časťou tradičného kultúrneho zvyku.

Ak hľadáte niečo jedinečné na uspokojenie svojej chuťovej pohárikov, v hotelovej reštaurácii Raffles Hotel Long Bar môžete ochutnať slávne singapore ski. Skvelé jedlo sa nachádza aj v reštauráciách Tiffin Room, v ktorých nájdete miestne špeciality a vnímateľnú kuchyňu, ktorá do Singapuru prináša rôzne kultúry.

Pre pohodlie hostí ponúkajú Raffles Hotel aj spa, ktoré zahŕňa rôzne procedúry krásy a relaxačné masáže. Neváhajte sa posilniť a prejaviť si starostlivosť o svoje telo a myseľ.

Raffles Hotel je nielen miesto na spanie a stravu. Ide o legendárne miesto, ktoré je nenahraditeľné a ktoré by si mal každý raz za život vychutnať. Je to skvelá príležitosť na to, aby ste sa cítili ako hviezdy a zažili prvotriedny zážitok. Singapur a Raffles Hotel sú miestami, kde som dýchajú dech z malých momentov a naplnia Vás úctou k histórii a kultúre krajiny. Tak neváhajte a objavte krásu Raffles Hotelu vo svojej budúcej dovolenke.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Raffles Hotel


1. Aké sú ceny ubytovania v Singapure Raffles Hotel?
Ceny sa líšia v závislosti od typu izby a sezóny, ceny za izby začínajú od približne 600 SGD (435 USD) za noc.

2. Je parkovanie k dispozícii v Singapur Raffles Hotel?
Áno, hosťom hotela je k dispozícii chránené parkovisko.

3. Kedy sa môžem prihlásiť do Singapur Raffles Hotel?
Prihlásenie do hotela sa začína o 15:00 a odhlásenie z hotela je potrebné do 12:00.

4. Aké možnosti stravovania sú k dispozícii v Singapur Raffles Hotel?
Hotel ponúka širokú škálu reštaurácií a barov vrátane francúzskej kuchyne v reštaurácii La Dame de Pic, singapurských trhových jedál v reštaurácii Tiffin Room a čajovne v Long Bar.

5. Má Singapur Raffles Hotel bazén?
Áno, hotel má 25-metrový vonkajší bazén s výhľadom na záhrady.

6. Je k dispozícii transfer z letiska do Singapur Raffles Hotel?
Áno, hotel ponúka transfer z letiska, ktorý si môžete objednať priamo cez hotel alebo cez agentov.

7. Je Singapur Raffles Hotel vhodný pre rodiny s deťmi?
Áno, hotel má možnosti prispôsobiť sa potrebám rodín vrátane detských postieľok, jedál pre deti a služby opatrovateľov detí.

8. Aké pamiatky sú v blízkosti Singapur Raffles Hotel?
Hotel sa nachádza v blízkosti rôznych turistických atrakcií, vrátane Botanickej záhrady v Singapure a múzea ArtScience.

9. Aké služby sú k dispozícii v Singapur Raffles Hotel?
Hotel ponúka rozličné služby, vrátane káblovej televízie, Wi-Fi pripojenia, masážnych a kozmetických procedúr v Spa, a služby prania a žehlenia.

10. Môžem si objednať výlety a zájazdy cez hotel?
Áno, hotel má svojich vlastných agentov na organizovanie výletov a zájazdov, ktoré si môžete objednať prostredníctvom recepcie hotela.


Letenka Singapur Raffles Hotel


Plánovanie dovolenky môže byť niekedy náročné a zložité, ale keď si raz vyberiete destináciu, ktorá vám nesie tú pravú atmosféru a pohodu, nič vám už nebráni ísť si ju užiť a zažiť. V prípade, že hľadáte luxusný zážitok, jedným z vašich cieľov by mohol byť Singapur a Raffles Hotel.

Raffles Hotel v Singapure je jedným z najsilnejších symbolov historickej a kultúrnej hodnoty tohto ostrovného mesta-štátu. Tento hotel, ktorý bol postavený už v roku 1887, nie je iba jednou z najluxusnejších ubytovacích možností v Singapure, ale v skutočnosti ide o oázu pre milovníkov kultúrnej histórie a voľného času. Ak si chcete dopriať naozajský luxus a zároveň si užiť zážitok z pobytu v jednom z najstarších, najslávnejších a najdôležitejších hotelov na svete, Raffles Hotel je tou správnou voľbou.

Čo vás čaká pri príchode na letisko vo Singapure? Najprv si musíte kúpiť letenku. Letenky z Európy do Singapuru sa dajú kúpiť už za pomerne pristupné ceny, avšak ak požadujete leteckú dopravu až do jedného z najlepších hotelov na svete, cena za letenku sa môže trochu zvýšiť. Napriek tomu však takýto zážitok určite stojí za to. Pri príchode na letisko sa už budete môcť tešiť na prvotriedne služby, ktoré sa vám budú venovať.

Hneď po prevzatí si svojho batožiny a počítaní registrovaných kufrov môžete hľadať taxi alebo použiť miestnu verejnú dopravu, ako je napríklad MRT, čím sa dostanete k hotelu až z letiska za niekoľko minút. Raz na mieste, okamžite zistíte, že Raffles Hotel je omnoho viac ako hotel. V tomto prípade ide o symbol kultúry, histórie a spôsobu života v Singapure.

V Raffles Hotel si môžete vychutnať jedlo, ktoré je príjemne a elegantné, vychutnať si jedlo pod lanovým otvoreným kostrou v nádherných tropických záhradách s prekrásnym výhľadom na Singapur alebo si dopriať relaxačné procedúry v nádhernom Raffles Spa, ktorý je zameraný na tradičné ázijské masáže.

Ak si nie ste istí, čo robiť a kam ísť, môžete sa zúčastniť aj organizovaných aktivít. V Raffles Hotel sa konajú rôzne aktivity a podujatia, ako napríklad feminizovaná večera, prechádzky po koloritných uliciach Singapuru, cvičenie na obrazovke a v mnohých prípadoch aj rôzne víkendové kurzy o ázijskej kultúre.

Nakoniec hneď počas svojho pobytu v Raffles Hotel nezabudnite navštíviť niektorý z obchodov v hoteli. V Raffles Hotel nájdete špeciálne obchody, kde si môžete zakúpiť rôzne suveníry, ktoré sú ako darčekom od kúzelného Singapuru.

Na záver teda môžeme povedať, že let do Singapuru a pobyt v Raffles Hotel je naozajský zážitok pre tých, ktorí sa chcú cítiť naozaj luxusne a urobiť si čas na to, aby si vychutnali všetko, čo má táto destinácia na ponúkanie. Je to aj príležitosť pre tých, ktorí si cenia históriu a kultúru, aby si mohli užiť jedinečné zážitky v prekrásnom a elegantnom prostredí.


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky