Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Seychely Anse Capucins

Letenka Seychely Anse Capucins


Seychely Anse Capucins sú jedným z najkrajších miest na svete a jednou z najpopularnejších turistických destinácií. Tento kúsok nebeského raja sa nachádza na ostrove Mahé, ktorý sa nachádza vo vnútri Seychelských ostrovov v Indickom oceáne. Táto pláž je obľúbeným miestom pre turistov, ktorí hľadajú perfektnú kombináciu bielych pieskov, azúrového mora a tropického lesa.

Ak sa rozhodnete navštíviť Seychely, letenky na Anse Capucins sú ideálnym spôsobom, ako sa tam dostať. Najlepšie obdobia na návštevu tohto miesta sú od apríla do mája a od októbra do novembra. Je to obdobie, kedy sa počasie na ostrove Mahé ukáže v celej svojej kráse. Je pravda, že cena letenky môže byť trochu vyššia v týchto mesiacoch, ale stojí to za to, aby ste zažili toto kúzelné miesto.

Ako sa dostať na Seychely Anse Capucins? Existuje niekoľko letísk, ktoré ponúkajú lety do Mahé. Jedným z najpopulárnejších letov je ten z Dohy Quatar Airways. Let z Dohy trvá asi 4 hodiny a 20 minút, alebo môžete letieť do Seychelskej republiky z Paríže cez letisko Charles de Gaulle. Táto cesta trvá približne 10 hodín a 40 minút.

Po prílete na letisko Mahé musíte prejsť pasovou kontrolou a potom pokračovať do miesta, kde máte rezervovaný let na Anse Capucins. Let trvá asi 25 minút a ponúka nádherné výhľady na Seychely z vrcholov horskej ľadovej plochy.

Ako sa dostať na samotnú pláž Anse Capucins? Z letiska Mahé sú dostupné nájomné autá, taxi a verejná doprava. Musíte sa pozrieť na opatrenia, ktoré sa v súčasných časoch uplatňujú, aby sa podarilo prekonať nedávnu pandémiu.

Pláž Anse Capucins je ideálnou destináciou pre oddych a relax. Na pláži sa nachádza nádherné hotelové rezorty a luxusné chaty s pozoruhodnými výhľadmi na more a les. Môžete sa vykúpať v mori, pôjdite na prechádzku na pláži a skúsiť miestnu kuchyňu.

Všetky tieto veci robia z letenka na Seychely Anse Capucins nezabudnuteľnú cestu plnú spomienok a zážitkov. Len nezabudnite sa pripraviť na slnko a ochranný krém na ochranu pokožky pred UV žiarením. Keďže Seychely Anse Capucins sú rajom na zemi, určite sa tam opäť vrátite. Zabudnete nato napríklad vždy, keď si budete prechádzať plážou a miesto budete mávať na rozlúčku.


Počasie Seychely Anse Capucins


Seychelské ostrovy sú známe svojou krásnou prírodou a tropickým podnebím. Seychely majú dva základné obdobia – suché a vlhké. Anse Capucins, ktoré sa nachádza na ostrove Mahé, je v období zimy a sucha, čo znamená, že je tam v tomto období suchšie a menej dažďové.

Počasie v Anse Capucins v zime: V Anse Capucins sa v zimnom období (jún – september) začína suché obdobie. V tomto období je menej dažďov a vzduch je suchší. Teplota môže dosiahnuť 28 stupňov Celsia cez deň a spadnúť na 21 stupňov Celsia v noci. Vlhkosť vzduchu v tomto období je nižšia ako v letných mesiacoch, čo robí toto miesto ideálnym pre turistov, ktorí nemajú radi veľa vlhkosti vo vzduchu.

Počasie v Anse Capucins v lete: Anse Capucins patrí medzi ostrovy na Seychelách, ktoré majú vyššiu priemerne teplotu počas leta (december – marec). Teplota môže dosiahnuť až 31 stupňov Celsia cez deň a 25 stupňov Celsia v noci. Vlhkosť vzduchu môže byť v lete dosť vysoká. Takže ak máte radi horúce letné dni, Anse Capucins vám určite nebude chýbať.

Riziko cyklónov: Seychely sú tiež v oblasti, kde sa vyskytuje riziko cyklónov. Cyklóny na Seychelách môžu byť veľmi ničivé a spôsobiť veľké škody. Najčastejším časom výskytu cyklónov je od novembra do apríla. Preto by ste mali zabezpečiť trip na tieto ostrovy mimo tohto obdobia, aby ste si mohli vychutnať krásy Seychel.

Napriek tomu, že na Seychelských ostrovoch Anse Capucins je väčšina dni celkom teplejších, je veľmi dôležité si zabezpečiť ochranu proti slnečnému žiareniu, používať ochranné prostriedky proti komárom a ochranné prvky proti dažďu. Mali by ste tiež byť pripravení na horúce letné dni, ktoré môžu byť dosť vyčerpávajúce. Ak chcete užívať Seychely v plnej kráse, Anse Capucins nebudú pre vás sklamania.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Capucins


1. Aký je najlepší čas na návštevu Seychel?

Najlepší čas na návštevu Seychel je medzi aprílom a májom alebo medzi septembrom a novembrom, keď je suché obdobie a teploty sú príjemné.

2. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať na Seychely?

Najlepším spôsobom, ako sa dostať na Seychely, je letecky. Existujú dve medzinárodné letiská na Seychelách – letisko Mahé a letisko Praslin.

3. Aké je miestne jedlo na Seychelách?

Miestne jedlo na Seychelách sa zvyčajne skladá z ryby, morských plodov, zeleniny a škrobov. Populárne jedlá sú napríklad octovník, kari a ryby grilované na kokosovom mlieku.

4. Aké aktivity sú k dispozícii na Anse Capucins?

Na Anse Capucins sú k dispozícii rôzne plážové aktivity, ako je potápanie, šnorchlovanie, kajakárstvo a windsurfing. Okolie ponúka aj prechádzky a túry po blízkom národnom parku Baie Ternay.

5. Aké typy ubytovania sú k dispozícii na Anse Capucins?

Na Anse Capucins sú k dispozícii rôzne typy ubytovania, vrátane hotelov, bungalovov a apartmánov. Väčšina ubytovania sa nachádza priamo na pláži a ponúka výhľad na oceán.

6. Treba si prenajať auto na Seychelách?

Nie, nie je nutné si prenajímať auto na Seychelách, najmä ak plánujete zostať na jednom mieste. Načerpanie skúsenosti prichádzať s miestnej dopravy, ako je bus alebo taxi.

7. Koľko stojí jedlo a nápoje na Seychelách?

Ceny jedla a nápojov na Seychelách sa zvyšujú, ak sa nachádzate na mieste, kde sú turistické hotely a reštaurácie. V bežných miestnych reštauráciách sa ceny pohybujú medzi 10-20 EUR za jedlo bez nápoja. Nápoje sú tiež pomery ceny, spravidla sa dostanete k poháru piva alebo vína od 2-5 EUR.

8. Aké sú zaujímavosti okolo Anse Capucins?

Okolie Anse Capucins ponúka niekoľko zaujímavých miest na návštevu. Patrí sem napríklad Národný park Baie Ternay, ktorý má množstvo druhov rastlín a zvierat, ale aj horský vrchol Morne Seychellois alebo pláže Petite Anse a Anse Major.

9. Koľko stojí letenka na Seychely?

Ceny leteniek na Seychely sa líšia v závislosti od sezóny a krajiny, z ktorej cestujete. Cena letenky sa pohybuje od 600 EUR až po 1500 EUR.

10. Čo musím zobrať so sebou na dovolenku na Seychelách?

Na Seychely si môžete zobrať plážové oblečenie a obuv, alebo ľahké letné oblečenie, opaľovacie krémy s vysokým faktorom, repelent proti komárom, lieky na ochranu proti slnku a ďalšie nevyhnutné veci. Počasie na Seychelách je tropické a celoročne horúce a vlhké.


Dovolenka Seychely Anse Capucins


Seychely sú až pohanbivo krásne, no ak hľadáte ten pravý kúsok raja na zemi, určite si nájdite miesto v Anse Capucins. Ide o údolí na ostrove Mahé, na západnom okraji ostrova a 30 minút jazdy od hlavného mesta Victoria.

Anse Capucins je malé útočisko, ktoré ponúka krásne biele pieskové pláže, tyrkysové vody a okolitú prírodu, akú doslova nájdeť inokedy nemôžete. Údolie je obklopené pralesom, v ktorom sa ukrývajú vodopády, nádherné skalné výčnelky a množstvo pôvabných zvierat. Medzi tými najpopulárnejšími patria korytnačky, ktoré sa v Anse Capucins napriek rozvoju turizmu stále cítia veľmi príjemne.

Čo sa týka ubytovania, sú dostupné hotely pre zvlášť náročného klienta, ako aj cenovo dostupnejšie varianty pre vypadnutie z každodenného stereotypu. Pre tých, ktorí sa chcú vydať do miestnej gastronómie, pripravené sú luxusné reštaurácie či štýlové kaviarne, kde si môžu vychutnať skutočne pravé Seychelské korenie. No veľmi populárne sú aj malé stánky, ktoré predávajú čerstvé ovocie a zeleninu, ktorá je nielen lacná, ale aj čerstvo pozbieraná.

Všetko, čo Anse Capucins ponúka, vás určite nadchne a učarí vám to si tu pobytu aj na dlhšie obdobie, aby ste si mohli vychutnať neopakovateľnú atmosféru a krásu tohto miesta. Rozhodne sa nebudete cítiť zle, akýkoľvek čas roka sem prídete, pretože Seychely sú hodné toho, aby ste o nich počuli viac a o údolí Anse Capucins máte určite už teraz len samé pozitívne reference.


Ubytovanie Seychely Anse Capucins


Seychely sú nádherným miestom na Zemi a ubytovanie na Seychelských ostrovoch Anse Capucins je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť svoj čas v prírode a uvoľniť sa pri mori.

Anse Capucins sa nachádza na severozápadnom konci ostrova Praslin, ktorý je druhým najväčším ostrovom Seychel. Rozprestiera sa na verejnej pláži s jemným pieskom, tyrkysovými vodami a zaujímavými útesmi. Táto oblasť ponúka množstvo aktivít vrátane potápania, rybolovu, prechádzok po pláži a pozorovania zvierat v prírode.

Ubytovanie v Anse Capucins je ideálne pre tých, ktorí chcú patriť k prírode. Väčšina hotelov a bungalovov sa nachádza v blízkosti pláže a poskytujú útulné ubytovanie so súkromím. Hoci nie sú tak luxusné ako hotely v iných častiach Seychel, majú všetky základné vybavenie pre pohodlný pobyt.

Nocľah v Anse Capucins vám umožní zažiť autentickú kultúru Seychel. Môžete navštíviť miestne obchody a trhy, kde si môžete kúpiť čerstvé plody a zeleninu. V závislosti od obdobia môžete zaznamenať aj mnohé festivaly, ktoré prebiehajú v oblasti a môžete sa dozvedieť o živote na Seychelách na prvý pohľad.

Okrem plážovej dovolenky v Anse Capucins môžete využiť množstvo aktivít, vrátane prechádzok po pralesoch a návštev zvierat a rastlín. Najobľúbenejšou atrakciou pre turistov je tzv. Palmy Coco de Mer, ktoré sú prezývané aj "cudné kokosy".

Ako vidno, ubytovanie na Seychely Anse Capucins je skutočným zážitkom. Množstvo aktivít a prírodné krásy tohto miesta vám umožnia prežiť nezabudnuteľné zážitky. Ak plánujete pobyt na Seychelách, určite navštívte Anse Capucins a vychutnajte si krásu tohto rajového miesta.


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky