Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Seychely Anse Badamier

Dovolenka Seychely Anse Badamier


Seychely sú známe svojimi parádne plážami a jednou z najkrajších z nich je Anse Badamier. Táto pláž sa nachádza na severovýchodnej časti ostrova Praslin, kde sa nachádza aj tzv. „Valley of Mai“. Anse Badamier je ukrytá medzi kokosovými palmami, s bielym pieskom a krištáľovo čistými vodami, ktoré sú ideálne pre šnorchlovanie.

Ak sa rozhodnete ísť na dovolenku na Seychely, Anse Badamier by mal byť na vrchole zoznamu vašich miest, ktoré chcete vidieť. Je známe tým, že je to vhodné miesto na oddych a relaxáciu po náročnom dni strávenom objavovaním iných miest a výletov na miestnych ostrovoch.

Ak ste nadšenec šnorchlovania alebo potápania, Anse Badamier vám ponúka úžasnú príležitosť preskúmať miestne živé katastrofy a farebné koraly. Vidieť zvieratá ako ryby a žraloky v ich prirodzenom prostredí je určite niečo, čo nezabudnete veľmi rýchlo.

Pláže Seychelov sú tiež známe tým, že sú ideálne na prechádzky popri pláži a aktivitu v prírode. Anse Badamier nie je výnimkou. V blízkosti pláže je možné si prenajať kajaky a pár hodín preplaviť sa okolo ostrova. Na kopci pri pláži si môžete vychutnať úžasný výhľad na Indický oceán.

V blízkosti Anse Badamier sa nachádza aj Praslin National Park. Toto národné park s viac ako 20 km dlhými turistickými trasami ponúka neuveriteľnú možnosť preskúmať endemickú faunu a flóru ostrova. Tam nájdete aj najväčšie semisub-tropické lesové porasty, ktoré sú ideálne pre túry a výlety v prírode.

Výlet na Seychely a návšteva Anse Badamier je skvelý spôsob, ako uniknúť stresu a každodennému rusovaniu. To vám umožní prežiť výnimočnú dovolenku v miestach plných krásy a zážitkov. Anse Badamier ponúka to najlepšie z uvedených vecí pre každého a bude to určite nezabudnuteľný zážitok pre všetkých návštevníkov.


Počasie Seychely Anse Badamier


Seychely sú známe svojimi krásnymi plážami, zelenými rastlinami a pestrým množstvom živočíchov. Anse Badamier je jednou z najkrajších pláží v rámci Seychel a pravidelne ju navštevujú turisti z celého sveta. Pre turistov je veľmi dôležité poznať počasie, ktoré tu panuje, aby si mohli užiť svoj pobyt na plnej čiare.

Anse Badamier sa nachádza na severovýchodnom pobreží ostrova Praslin a je obklopená bujnou zeleňou a skalami. Táto pláž poteší návštevníkov jemným biele pieskom, čistou vodou a dlhým úsekom pláže. Vzhľadom na jej polohu je Anse Badamier ovplyvňovaná monzúnovým vplyvom.

Počasie na Seychelách je typické teplým a vlhkým tropickým podnebím s neustále sa meniacimi monzúnmi. Praslin je vystavený vplyvom severovýchodného monzúnu v priebehu júla až novembra, ktorý prináša v strednej oblasti ostrova maximálny priemerný dážď. Naopak, v období od decembra do júna zdominuje juhozápadný monzún, ktorý prináša nižší priemerný dážď.

Teploty na Seychelách sú celoročne teplé s priemernou maximálnou teplotou okolo 29 °C a minimálnou teplotou okolo 24 °C. Na ostrove Praslin je teplota niečo nižšia ako na Mahé, vzhľadom na jej polohu v blízkosti oceánu. Voda na Seychelách je teplá s priemernou teplotou okolo 27 °C.

Ak sa chystáte navštíviť Anse Badamier, najlepším obdobím je obdobie od decembra do júna, keď sa vyskytujú nižšie zrážky a teplota je celkovo nižšia. To umožní relaxovať na pláži počas teplých letných dní, bez extrémnych horúčav, ktoré môžu prekaziť výlet.

V období od júla do novembra prichádza na Seychely severovýchodný monzún a počasie môže byť premenlivé a dážďové. To znamená, že môže dôjsť k prerušeniam v turistických aktivitách, ako sú potápanie alebo plávanie.

V každom prípade, bez ohľadu na ročné obdobie, Seychely a Anse Badamier sú stále jedným z najkrajších miest, ktoré môžete navštíviť na ostrove Praslin. Stačí si len vybrať správne oblečenie a odhodlať sa na dobrú dovolenku!


Ubytovanie Seychely Anse Badamier


Anse Badamier je jedným z najkrajších a najrozmanitejších miest na Seychelách a ponúka úžasné možnosti ubytovania pre návštevníkov. Toto miesto sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Victoria a ponúka krásne pláže, krištáľovo čisté vody a úžasné príležitosti na potápanie a šnorchlovanie.

Mnoho hotelov a rezortov v oblasti Anse Badamier ponúka luxusné ubytovanie s výhľadom na oceán a nádhernými plážami. Secret Garden Hotel, ktorý sa nachádza len pár metrov od pláže, ponúka moderné a zariadené izby so súkromnými terasami a výhľadom na záhradu alebo oceán.

Green Yard Guest House sa nachádza len pár krokov od pláže a ponúka zariadené izby s súkromným balkónom alebo terasou. Hostia môžu využívať aj spoločný bazén a grilovanie na záhrade.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo iné, je tu tiež možnosť ubytovania v súkromnej vile alebo apartmáne. Tieto ponúkajú osobné a intímne prostredie s možnosťou vlastného prípravku jedál a vlastného bazéna a záhrady.

Za návštevu stojí tiež La Scala, elegantný rezort s krásnou tropickou záhradou a plážou s bieleho piesku. Rezort ponúka najlepšie možné ubytovanie, vrátane viliek s bazénom, súkromných apartmánov s dvoma spálňami a penthouse ktorý má dve kúpeľne a terasu s nádherným výhľadom na oceán.

Ďalšie možnosti ubytovania v Anse Badamier zahŕňajú apartmány, takže návštevníci si môžu vybrať presne to, čo potrebujú. Tieto apartmány sú riadne vybavené, a tiež poskytujú krásny výhľad a prístup k fantastickým plážam v okolí.

Takže ak hľadáte skutočne výnimočné ubytovanie na Seychelách, Anse Badamier určite stojí za návštevu. S krásnymi plážami, športovými aktivitami a luxusným ubytovaním budete určite spokojní. Ak to všetko spojíte - nádherné ubytovanie, krásne pláže a vysokú úroveň služieb, budete mať z návštevy Seychel na Anse Badamieru nezabudnuteľný zážitok!


Letenka Seychely Anse Badamier


Seychely sú ostrovnou krajinou, ktorá sa nachádza zhruba 1 500 kilometrov východne od africkej obce. Tento malý klenot v Indickom oceáne je známy svojimi nekonečnými plážami, krištáľovo čistými vodami a úchvatnou prírodou. Mnohí turisti sa rozhodujú navštíviť Seychely kvôli týmto prírodným krásam a ostrov Anse Badamier je jedným z miest, ktoré by ste si tam nemali nechať ujsť.

Anse Badamier, alebo tiež známy ako Badamier Beach, je jedným z najlepších miest na Seychelách, kde sa môžete v klude opaľovať, relaxovať a užívať si scenérie. Táto pláž je vzdialená od hlavného mesta Victoria len asi 10 kilometrov, ale prístup je možný len z mora. Preto ak plánujete navštíviť Seychely, budete potrebovať letenku na Seychely Anse Badamier.

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dostať na Seychely a ďalej na pláž Anse Badamier. Môžete voliť medzinárodné letisko Mahé, odkiaľ sa dostanete na pláž trajektom, alebo si môžete zabezpečiť letenku na miestne letisko Praslin, kde je blízko k Anse Badamier. V niektorých prípadoch sú priamo k dispozícii aj charterové lety do Seychiel.

Ak sa rozhodnete pre letenku na Seychely Anse Badamier, môžete sa tešiť na nádherné scenérie, ktoré vám tento ostrov ponúka. Po pristátí na letisku budete môcť zahrať si golf, prejsť sa po pláži alebo relaxovať na terase svojho hotela. Ak sa rozhodnete ísť na pláž, môžete šnorchlovať, rybať alebo plávať v krištáľovo čistých vodách.

Na Seychelách je mnoho možností, ako si vychutnať krásy tohto miesta, ale odporúčame vám túto letenku, aby ste si mohli užiť Anse Badamier, ktorý je skutočne dokonalým miestom na relax a oddych. Takže, ak hľadáte ideálne miesto na dovolenku, Seychely Anse Badamier sú jedným z miest, ktoré by ste nemali nechať ujsť. Vyberte si letenku a zažite nezabudnuteľnú dovolenku na jednom z najkrajších miest na zemi.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Badamier


1. Aká je najlepšia doba na návštevu Seychel?

Najlepšie obdobie je od mája do septembra, keď sú nižšie teploty a menej zrážok.

2. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať na Seychely?

Najlepšou možnosťou je letecky príliš nákladné, na ostrove však sú dostupné hlavne autobusové a lodné spojenia.

3. Aké aktivity sú k dispozícii na Anse Badamier?

Na pláži si môžete vychutnať plávanie, potápanie, windsurfing a kitesurfing.

4. Môžem sa na pláži Anse Badamier ubytovať?

Neexistuje tam žiadna ubytovacia možnosť.

5. Aký je priemer teploty v Anse Badamier?

Priemer teploty je asi 28 stupňov Celzia počas celejho roka.

6. Má pláž Anse Badamier vhodnú vodu pre deti?

Áno, voda je plytkejšia a pokojnejšia ako na niektorých iných plážach.

7. Kde sa dá získať najlepší pohľad na Anse Badamier?

Najlepší pohľad na pláž získate z vyhliadkovej veže, ktorá sa nachádza na vrchole kopca v blízkosti pláže.

8. Je potrebné pri návšteve Anse Badamier niečo zobrať so sebou?

Odporúča sa mať so sebou rúško na tvár, opaľovací krém, vodu a obuv vhodnú na piesok a skaly.

9. Existujú miesta v blízkosti Anse Badamier, ktoré sú vhodné na nákupy?

Áno, v blízkosti pláže sa nachádza niekoľko malých obchodov a trhovísk.

10. Je potrebné mať pri návšteve Anse Badamier stravu a pitie so sebou?

Nemusíte mať so sebou stravu a pitie, v blízkosti pláže sa nachádza niekoľko reštaurácií a stánkov, kde si môžete zakúpiť jedlo a nápoje.


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky