Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Maldivy Gangehi Island Resort

Letenka Maldivy Gangehi Island Resort


Ak sa rozhodnete stráviť svoje dovolenkové obdobie na krásnych Maldivách, potom by ste mali dostať najlepšiu skúsenosť v hotely Gangehi Island Resort. Tento hotel sa nachádza na súkromnom ostrove, ktorý je obklopený krištáľovo čistými vodami Indického oceánu. Pre svojich hostí ponúka ubytovanie v luxusných vilách a apartmánoch, s ktorých každý má výhľad na oceán a nádherné pláže.

Jednou z najlepších vecí na Gangehi Island Resort je jeho poloha. Nachádza sa len 25 minút loďou od letiska Male. To znamená, že hostia môžu byť rýchlo a bez problémov prepravení na hotel, až do svojho pohodlia. Po príchode môžete hneď začať vychutnávať krásy tohto nádherného ostrova.

Gangehi Island Resort ponúka pre hostí rad aktivít, ktoré môžu robiť. Najpopulárnejšou je potápanie, v ktorom si môžete vychutnať pozorovanie života pod vodou. Vďaka čistote vody a pestrosti morských živočíchov, Maldivy sú jedno z najpopulárnejších miest na potápanie na celom svete. Okrem toho môžete využiť aj iné aktivity, ako je prechádzka po pláži, surfovanie, rybárčenie a šnorchlovanie.

Za zmienku stojí aj to, že Gangehi Island Resort ponúka luxusné vybavenia. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, televíziou so satelitnými kanálmi a minibarom. Hostia majú tiež k dispozícii spa a wellness centrum, ktoré ponúka širokú škálu masáží a iných relaxačných služieb. K dispozícii je tiež bazén a reštaurácie, ktoré špecializujú na miestne a medzinárodné kuchyne.

Zhrnuté, ak hľadáte miesto pre vašu nasledujúcu dovolenku, kde si môžete užiť krásy Indického oceánu a stráviť relaxačný čas, tak Gangehi Island Resort na Maldivách je tou správnou voľbou. S jeho luxusnou a pohodlnou výbavou, krásnymi plážami a širokou škálou aktivít sa môžete tešiť na nezabudnuteľný pobyt.


Počasie Maldivy Gangehi Island Resort


Maldivy sú obľúbenou destinačnou pre turistov zo všetkých kútov sveta. Tieto krásne ostrovy v Indickom oceáne sú známe svojimi bielymi piesočnatými plážami, krištáľovo čistým morom a pestrou podmorskou faunou, čo ich robí ideálnym miestom na oddych. Jedným z takýchto rozprávkových miest je dlhý ostrov Gangehi, ktorý ponúka luxusné ubytovanie v prekrásnom Gangehi Island Resort.

Počasie na Maldivách je poväčšine tropické, s peknými teplotami po celý rok. V lete, ktoré trvá od mája do októbra, teploty stúpajú na približne 31 – 32 ° C, s veľmi vysokou vlhkosťou vzduchu a občasnými dažďami. V zimnom období, od novembra do apríla, teploty sa pohybujú na približne 29 - 30 ° C a vlhkosť vzduchu je o niečo nižšie. V tomto období je tiež nízka možnosť zrážok a málokedy sa vyskytujú búrky alebo silné veterné poryvy.

Gangehi Island Resort sa nachádza na juhozápadnej strane ostrova Gangehi, ktorý má celkovú dĺžku 250 metrov a šírku 25 metrov. Ostrov je obklopený krásnou korálovou lagúnou, ktorá je obývaná rôznymi druhmi morských rýb, ak divákov by ste sa chceli vybrať na potápanie, alebo šnorchlovanie. Gangehi Island Resort ponúka hostiam širokú škálu nádherných izieb. Všetky sú elegantne zariadené a poskytujú fantastický výhľad na okolitú prírodu.

Ak chcete zažiť skutočné taniere exotických zvierat, navštívte Maldivy a pobyt v Gangehi Island Resort. Užite si dokonalé počasie, krásne pláže, jasné modré more a západy slnka, ktoré vás zaručene očaria a zároveň si užite prvotriedne ubytovanie a exkluzívne zážitky v korálových útesoch pri otvorenom oceáne.


Ubytovanie Maldivy Gangehi Island Resort


Maldivy sú synonymom tropického rajského ostrova s bledomodrým a azúrovým morom, ktorý je obklopený prírodnou krásou a má jedinečnú faunu a flóru. Na Maldivách sa nachádza množstvo exkluzívnych ostrovov a luxe rezortov a medzi najobľúbenejšie patrí Gangehi Island Resort.

Gangehi Island Resort je malý a luxusný rezort, ktorý sa nachádza na ostrove Gangehi, vzdialenom celých 25 minút jazdy lodiou od hlavného letiska Male. Ostrov je s veľkosťou 3 hektárov jedinečný svojou prírodnou krásou a plážami.

Ubytovanie v tejto exkluzívnej destinácii zodpovedá jeho medzinárodnému štandardu a ponúka atmosféru pokoja, pohody a prekvapenia. Každý z nich je vybavený klimatizáciou, minibarom, posedením, kúpeľňou a WC so sprchou alebo vaňou. Rezort ponúka aj niekoľko typov izieb, z ktorých si každý môže vybrať tú, ktorá mu najviac vyhovuje. Štýlovo zariadená izba s jednoduchým a elegantným nábytkom a s najnovšou technológiou vám poskytne pocit absolútneho pokoja.

Gangehi Island Resort ponúka množstvo aktivít, z ktorých si každý nájde niečo pre seba. Medzi najobľúbenejšie patria potápanie, rybolov a surfovanie, ktoré sú realizované pod dohľadom skúsených inštruktorov. Rezort tiež ponúka spa centrum, kde si môžete vychutnať tradičné liečivé masáže alebo sa zrelaxovať pri hierch so živými rybami.

Pre tých, ktorí radi skúšajú rôzne chuťové zážitky, je Gangehi Island Resort známe svojou kuchyňou s alchýmiou rôznych miestnych i medzinárodných pokrmov a nápojov. Rezort ponúka tiež vynikajúcu selekciu svetových vín, ktoré sa môžete vychutnať na pláži, alebo v reštaurácii.

Gangehi Island Resort je ideálnym miestom pre tých, ktorí si radi užívajú dovolenku v pokoji a relaxe s rodinou alebo priateľmi. Medzi jeho hlavné výhody patrí skutočne vysoko kvalitné ubytovanie, krásna príroda a jemné piesočnaté pláže. Takže ak hľadáte plážovú oázu, Gangehi Island Resort je voľbou, ktorá vám poskytne všetko, po čom túžite.


Dovolenka Maldivy Gangehi Island Resort


Maldivy sú mnohočetnými malými ostrovmi rozptýlenými po Indickom oceáne. Sú známe svojimi krásnymi plážami, koralovými útesmi a jasnými modrými vodami. Ak hľadáte úplne dokonalú dovolenku, musíte uvažovať o navštívení ostrova Gangehi a zotrvať v Gangehi Island Resort.

Gangehi Island Resort je medzinárodne uznávaný päťhviezdičkový hotel nachádzajúci sa na súkromnom ostrove obklopenom bledomodrou vodou a bieleho piesku pláže. Je to ideálne miesto pre páry hľadajúce útočisko pred rušným mestom. Ostrov leží v severnom Atolu Ari a je vzdialený len 25 minútový let vodným lietadlom od medzinárodného letiska Ibrahim Nasir.

Súkromie a odpočinok sú hlavné atrakcie v Gangehi Island Resort. Má 45 klimatizovaných izieb zariadených moderným a luxusným nábytkom. Každá izba má výhľad na more a má priam prístup k pláži. Zároveň každá izba disponuje súkromným balkónom so stolíkom, stoličkami a lehátkami. Môžete sa pozerať na hladinu mora a počúvať pokojný zvuk vĺn.

Reštaurácie a bary v Gangehi Island Resort sú jednými z najlepších v Maldivách. Zara Restaurant sa nachádza priamo pri pláži, takže si môžete vychutnať svoje jedlo pri západe slnka. Vo svojom ponuke má širokú škálu jedál ako sú ázijské, maldivské, západoeurópske a talianske pokrmy. Lagoon Restaurant a Bar sa nachádza iba niekoľko krokov od mora a ponúka jedinečné zážitky. Tento reštaurácia je zameraný na ryby z miestnych vôd a na koralové útesy, čo je dokonalé miesto pre obdivovatelov podmorského sveta.

Existujú aj rôzne rekreačné možnosti a aktivity, ktoré ponúka Gangehi Island Resort. Môžete si vyskúšať potápanie, rybolov, šnorchlovanie, jazdenie na kajaku, plachtu ​​a jazdu na jetski. Okrem toho sa môžete tiež vybrať na výlet po okolitých ostrovoch a spoznať nových ľudí a ich kultúru.

Ak hľadáte dokonalú dovolenku na Maldivách, Gangehi Island Resort sú vynikajúcim miestom. Je to ideálne miesto pre páry, ktorí chcú relaxovať a spoločne vychutnať si útočisko v jednom z najkrásnejších kútov sveta. Sú to najkrajšie chvíle dovolenky, kedy sa budete cítiť ako v skutočnom raji.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Gangehi Island Resort


Bohužiaľ, ako virtuálny asistent, nemám prístup k informáciám o Gangehi Island Resort na Maldivách. Odporúčam sa pozrieť na oficiálne webové stránky alebo sa priamo obrátiť na personál rezortu s otázkami. Mohol by som však odpovedať na niektoré z najčastejších otázok týkajúcich sa cestovania na Maldivy všeobecne, ak by Vám to pomohlo.

Najčastejšie otázky o cestovaní na Maldivy a ich odpovede:

1. Čo potrebujem na cestu do Maldiv?
Potrebujete platný cestovný doklad (pas), vízum nie je potrebné. Pred cestou sa uistite, že máte platné zdravotné poistenie.

2. Aké je počasie na Maldivách?
Maldivy majú tropické podnebie so stredne vysokou teplotou po celý rok. V lete (od mája do septembra) sú teploty najvyššie a môžu sa vyskytnúť aj silné dažde a búrky. V zime (od decembra do marca) je suchšie a teploty sú o niečo nižšie.

3. Aké aktivity sú k dispozícii na Maldivách?
Na Maldivách si môžete užiť plážové aktivity, ako napríklad potápanie, šnorchlovanie, jazdu na windsurfingovom alebo kajakovom kanoe, alebo si jednoducho užiť odpočinok na pláži a vychutnať si krásne scenérie.

4. Koľko stojí pobyt na Maldivách?
Cena závisí od miesta, ktoré si vyberiete na Maldivách a typu ubytovania. Ceny sa pohybujú v rozsahu od 100 až po 1000 dolárov na deň. Treba sa tiež počítať s vysokými nákladmi na letenky a stravu.

5. Aké sú najlepšie miesta na Maldivách?
Niektoré z najlepších miest na Maldivách sú ostrovy Maafushi, Hulhumale a Biyadhoo. Mnoho návštevníkov si však vyberá aj súkromné ostrovy a rezorty pre úplné oddychovanie a relaxáciu.
6. Aké sú možnosti dopravy na Maldivách?
Väčšina návštevníkov prichádza na Maldivy cez medzinárodné letisko v Malé, ktoré je hlavným mestom Maldiv. Odtiaľ je možné sa dostať zostavením miestnych loďou alebo hydroplánom na rôzne ostrovy a rezorty. V miestach ako Male, Hulhulmale a Maafushi sú k dispozícii taxíky a vlaky.


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky