Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Maldivy Fihalhohi Island Resort

Dovolenka Maldivy Fihalhohi Island Resort


Ak hľadáte ideálnu dovolenku v obklopení krištáľovo čistého mora a exotického prostredia, Maldivy sú tou správnou voľbou. Krásne ostrovy poskytujú jedinečný zážitok z plávania, potápania a relaxácie. Medzi najlepšie ostrovy patri Fihalhohi Island Resort.

Fihalhohi Island Resort sa nachádza v Južnom Male Atoll, kde sa nachádza množstvo rýb a korálov. Ostrov má dĺžku 900 metrov a má okolo 150 bungalovov, ktoré ponúkajú krásny výhľad na more.

V areáli sa nachádza aj niekoľko reštaurácií, bary, kaviarne a športoviská, vrátane tenisových kurtov a posilňovne. Okrem toho tu môžete okúsiť aj tradičnú miestnu kuchyňu, ktorá je slávna pre svoje exotické chute a zmes arabských, ázijských a afrických vplyvov.

Pláže na ostrove sú pobrežné a lesklé, kde si môžete vychutnať každodenné zberú úličky alebo položiť chladené plážové osušky a opaľovať sa na slnku. Bungalovy sa nachádzajú v tropickej zelene, sú jednoducho zariadené so všetkým potrebným vzdušné kúpeľne a terasy s výhľadom na plážu.

Pokiaľ ste nadšený okúpaním sa v mori, ostrov sa pýši širokým výberom vodných športov, od potápania až po surfovanie. Môžete snorklovať medzi farebnými koralami a pozorovať množstvo obyvateľov žijúcich v morskom eko systéme.

Ak by ste chceli okúsiť niečo nové, môžete sa zúčastniť výletu na maledivské krížové plavby alebo si objednať tzv. "romantickú večeru" na pláži, počas ktorej budete môcť vychutnávať romantické večerné osvetlenie so svojou druhou polovičkou.

Fihalhohi Island Resort v Maldivách je vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá kúzlo exotického raja, a to všetko s dávkou pohodlia a zábavy. Tak čo to skúsite v najbližších dovolenkových plánoch?


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Fihalhohi Island Resort


Q: Aké je najlepšie obdobie na návštevu Maldiv?

A: Najlepšie obdobie na návštevu Maldiv je od decembra do marca, keď je suché a slnečné počasie.

Q: Aké je najlepšie spôsob, ako sa dostať na ostrov Fihalhohi?

A: Najlepšie je využiť leteckú dopravu a pristáť na letisku Male, odkiaľ môžete využiť lodnú dopravu na ostrov Fihalhohi.

Q: Aké aktivity sú dostupné na ostrove Fihalhohi?

A: Na ostrove Fihalhohi je možné využiť šnorchlovanie, potápanie, plážové aktivity, ako je plážový volejbal, ale aj športové aktivity, ako je tenis, futbal a posilňovňa.

Q: Kde sa nachádza miestna kuchyňa?

A: Na ostrove Fihalhohi sa nachádza niekoľko reštaurácií, kde ponúkajú jedlá z miestnej kuchyne, ako aj iné medzinárodné jedlá.

Q: Aké sú miestne zvyky a obyčaje na ostrove Fihalhohi?

A: Na ostrove Fihalhohi je obvyklé dodržiavať zvyky a obyčaje, ktoré uznávajú miestni obyvatelia. Patrí sem napríklad ukazovanie úcty k miestnym duchovným autoritám a obliekanie sa primerane na verejnosti.

Q: Aké je klima na ostrove Fihalhohi?

A: Ostrov Fihalhohi má tropické klima s vysokou vlhkosťou a teplotami približne 30 ° C počas celého roka. Nočné teploty sú zvyčajne o niečo nižšie. V období od mája do novembra môžu byť občas prívalové dažde, no väčšinou sú krátke a intenzívne.

Q: Koľko stojí pobyt na ostrove Fihalhohi?

A: Ceny sa líšia v závislosti od sezóny a typu ubytovania. Jednoduché chatky môžu stáť okolo 100-150 USD za noc, zatiaľ čo luxusné vilky sú oveľa drahšie.

Q: Aké aktivity sú vhodné pre deti na ostrove Fihalhohi?

A: Na ostrove Fihalhohi sú k dispozícii deti-friendly aktivity, ako sú plážové hry, voľný čas a animačné programy, nočné kino a minigolf. Okrem toho, niektoré pláže sú plytšie a vhodnejšie pre deti, čo umožňuje plávanie a hry vo vode.


Ubytovanie Maldivy Fihalhohi Island Resort


Maldivy sú známe svojimi bledomorskými vodami a bledomorskými plážami, čo ich robí populárnym miestom pre dovolenky s deťmi, plážové dovolenky a prírodné dovolenky. Ak ste plánovali navštíviť Maldivy, nemusíte hľadať ďalej, ako je malý ostrov Fihalhohi Island Resort. Tento ostrov zabral asi dve tretiny ostrova Fihalhohi Atoll. Ostrov je obklopený jasnými modrými vodami, ktoré umožňujú rôzne druhy vodných športov ako potápanie, šnorchlovanie, plachtovanie, surfovanie a podobne.

Fihalhohi Island Resort ponúka spokojnosť pre každého návštevníka. Sú tam k dispozícii rôzne ubytovacie možnosti, od luxusných izieb až po bungalovy na pláži. Izby sú vybavené klimatizáciou a všetkým potrebným vybavením vrátane TV, telefónu, sušiča vlasov, kávovaru a mini barom. Maximálny počet osôb, ktoré môžu byť ubytované v izbe je dva.

Bungalovy na pláži sú ideálne pre tých, ktorí chcú byť blízko morskej vody. Sú tam dve kategórie bungalovov: deluxe a štandardný bungalov. Deluxe bungalovy majú prístup k vode a sú vybavené klimatizáciou a ventilátormi. Štandardné bungalovy sú vybavené ventilátormi a majú prístup k pláži.

Resort ponúka tiež viacero reštaurácií, kde si môžete vychutnať kulinárske špeciality. The Palms Restaurant ponúka rôzne druhy jedál ako sú maldivské špeciality a medzinárodné jedlá. Ala Carte restaurácie pri bazéne ponúkajú ľahké občerstvenie ako pizza alebo hamburger a frí. Pre milovníkov kaviarne, Fihalhohi Island Resort ponúka tiež kaviareň pre pravých gurmánov.

Resort ponúka aj mnoho zábavy a aktivity pre návštevníkov vrátane plávania, vodného lyžovania, potápania, šnorchlovania a mnoho ďalších vodných športov. Pre tých, ktorí chcú odpočívať a relaxovať, je k dispozícii fitness centrum, kde si môžete urobiť dobré cvičenie a zrelaxovať sa v spa.

Fihalhohi Island Resort ponúka tropické ubytovanie s nekonečnými možnosťami pre zábavu a oddych. Tento ostrov je ideálny pre tých, ktorým sa páčia bledomorské pláže a ideálne miesto na strávenie spokojnej dovolenky. Takže si zarezervujte svoju dovolenku na tomto ostrove a užite si bezstarostné chvíle v neopísateľnej kráse Maldiv.


Letenka Maldivy Fihalhohi Island Resort


Maldivy sú malý súbor ostrovov na juhu Ázie, ktoré sú známe svojou krásnou prírodou, tyrkysovým morom, bielym pieskom a úžasnými letoviskami. Ak hľadáte ideálne miesto na relax a oddych, Maldivy by mohli byť vašou voľbou. A ak hľadáte najlepšie letovisko na Maldivách, Fihalhohi Island Resort by mohlo byť vaše miesto.

Fihalhohi Island Resort sa nachádza na súkromnom ostrove Fihalhohi, ktorý je obklopený tyrkysovým morom, korálovými útesmi a bielym pieskom. Tento ostrov je ideálnym miestom pre páry, rodiny a jednotlivcov, ktorí hľadajú pokojský dovolenkový pobyt s jedinečnou atmosférou.

Letenky na Maldivy sú k dispozícii na mnohých letiskách po celom svete. Fihalhohi Island je ľahko dostupný rýchlymi člnmi z Male, hlavného mesta Maldivov. Môžete si zarezervovať letenku samostatne alebo ako súčasť dovolenky v balíku s ubytovaním na ostrove.

Po príchode na ostrov Fihalhohi sa ocitnete na rajskom mieste, kde vám bude zabezpečené pohodlné ubytovanie s výhľadom na dokonalý horizont oceánu. Tento ostrov je jedným z najkrajších miest na Maldivách, s jedinečným makrellovým korálovým útesom a plným podmorského života, ktorý si môžete užiť pri ťažení šnorchlovania alebo potápania.

Fihalhohi Island Resort ponúka svojim návštevníkom širokú škálu atrakcií, vrátane vodných športov ako plachtenie na katamaráne, jazda na vodnom skútri alebo sánkach ťahaných lodou. Môžete sa zúčastniť vyhliadkových plavieb alebo si vychutnať relaxačný masážny zážitok v hotelovom wellness centre.

V rámci ubytovania na Fihalhohi Island môžete si vybrať medzi rôznymi možnosťami – od exkluzívnych bungalovov nad morom až po pohodlné izby priamo na pláži. Všetky ubytovacie jednotky sú luxusne vybavené a poskytujú prvotriednu pohodlnosť.

Fihalhohi Island Resort je tiež známy svojimi exkluzívnymi reštauráciami, ktoré ponúkajú autentickú miestnu kuchyňu a elegantné jedlá. Môžete si vychutnať vynikajúce večere priamo na pláži alebo v reštaurácii s výhľadom na oceán.

Vzhľadom na svoju exkluzívnosť a prvotriedne vybavenie, Fihalhohi Island Resort nie je najlacnejším letoviskom na Maldivách, ale určite stojí za každú investovanú korunu. Ak chcete prežiť nezabudnuteľnú dovolenku na Maldivách, vyskúšajte Fihalhohi Island Resort – vytvorí vám chvíle, na ktoré sa budete spomínať ešte veľmi dlho.


Počasie Maldivy Fihalhohi Island Resort


Maldivy Fihalhohi Island Resort je jedným z najkrajších ostrovov v Maldivách, ktorý každý rok priláka tisíce turistov z celého sveta. Tento ostrov ponúka úchvatné pláže s bielym pieskom a krištáľovo čistú vodu. Okrem nezabudnuteľného zážitku z pláže, Fihalhohi Island Resort tiež ponúka množstvo atrakcií a aktivít pre návštevníkov.

Počasie na Fihalhohi Island Resort je celý rok teplé a vlhké, s teplotami sa pohybujúcimi sa okolo 30 stupňov Celzia. Maldivy sa nachádzajú v tropickej oblasti, takže návštevníci by mali počítať s občasnými zrážkami, ktoré však neovplyvnia náladu na pláži a turisti si môžu užiť aj počas daždivých dní.

Väčšina turistov navštívi Maldivy v období od decembra do apríla, kedy je tam najlepší čas na plávanie a potápanie. Toto obdobie je charakteristické menej zrážkami a nie príliš vysokými teplotami. Aj keď ceny môžu byť v tomto období trochu vyššie, súvisí to s vysokou dopytom, ktorý prichádza s pekným počasím.

Jún a júl patria medzi obdobie monzúnu na Maldivách, kedy je tam množstvo daždivých dní. To však neznamená, že návšteva Maldiv nie je možná, v skutočnosti by návštevníci mohli ušetriť peniaze, pretože ceny v tomto období sú nižšie ako v období od decembra do apríla. Ak chcete navštíviť Maldivy v tomto období, mali by ste byť pripravení na menej príjemné počasie a návštevu v daždi. Avšak s dobrým plánovaním a pri náležitom oblečení vám navštívenie Maldiv aj v tomto období poskytne množstvo zážitkov a krásnych záberov.

Či už sa rozhodnete navštíviť Fihalhohi Island Resort kedykoľvek počas roka, budete mať vždy zaručené, že zažijete nezabudnuteľné chvíle a zaujímavosti. Okrem krásnych pláží a mora, si môžete užiť aj potápačských zážitkov, ktoré sú v Maldivách mimoriadne obľúbené. Ak hľadáte exotický ostrov, ktorý je krásny celý rok, návšteva Maldivy Fihalhohi Island Resort je určite tou správnou voľbou.


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky