Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Grenada Annandale Falls

Najčastejšie otázky a odpovede Grenada Annandale Falls


1. Čo sú Annandale Falls?
Annandale Falls sú prírodné vodopády nachádzajúce sa na ostrove Grenada.

2. Aké sú vstupné poplatky do Annandale Falls?
Vstupné do Annandale Falls stojí približne 5 USD na osobu.

3. Kedy sú Annandale Falls otvorené pre verejnosť?
Annandale Falls sú otvorené pre verejnosť denne od 9:00 do 17:00.

4. Sú v Annandale Falls vhodné plávanie?
Áno, Annandale Falls sú vhodné na plávanie, ale buďte opatrní, pretože niektoré časti bazéna sú dosť hlboké.

5. Koľko času by som mal stráviť v Annandale Falls?
Odporúčame stráviť v Annandale Falls aspoň hodinu, aby ste si mohli vychutnať vodopády a plávanie.

6. Je nutné mať so sebou vlastné občerstvenie do Annandale Falls?
Nie je nutné mať so sebou vlastné občerstvenie, pretože na mieste sú dostupné stánky so suvenírmi a občerstvením.

7. Môžem si v Annandale Falls zapožičať šnorchlovaciu výbavu?
Nie, v Annandale Falls nie je možné si zapožičať šnorchlovaciu výbavu.

8. Je možné si v Annandale Falls zaplatiť hotovosťou?
Áno, v Annandale Falls je možné zaplatiť hotovosťou, ale niektoré stánky s občerstvením môžu prijímať len platobné karty.


Dovolenka Grenada Annandale Falls


Grenada je ostrov v Karibiku, ktorý láka svojou exotikou, nezvyčajnou prírodou a úchvatnými kútmi. Medzi najkrajšie miesta Grenady patrí miesto Annandale Falls, ktoré sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova. Toto miesto ponúka návštevníkom možnosť objaviť nádhernú prírodu, relaxovať a užívať si krásy Karibiku.

Annandale Falls je vynikajúcou destináciou pre tých, ktorí hľadajú dovolenku v tropickom prostredí. Toto miesto je ideálne pre milovníkov prírody a turistov, ktorí chcú relaxovať pri kaskádach, ktoré spadajú z výšky 10 metrov. Voda je tu prirodzene vyčistená a v lúčoch slnka pôsobí ako drahocenný klenot.

Ak sa rozhodnete navštíviť Annandale Falls, určite nezabudnite na kúpacie plátky, pretože kaskády sú otvorené aj na kúpanie. Okrem toho, na mieste je aj niekoľko obchodíkov, kde si môžete zakúpiť handmade darčeky, alebo rôzne suveníry a remeselné výrobky.

Okolie Annandale Falls je plné rastlinstva, kvetov a zvierat. Ak máte radi turistiku a objavovanie nových miest, určite sa sem vyberte. Môžete sa prejsť cez lesy, ktoré obklopujú kaskády, alebo sa vydať na turistiku po okolí, kde nájdete ďalšie skvelé miesta na poznávanie krajiny.

Po návrate sa môžete posadiť do reštaurácie v blízkosti kaskád a ochutnať grenadské špeciality, alebo si oddýchnite v tieni a obdivujte krásu prírody, ktorá vám dá zabrať v priebehu celého dňa.

Annandale Falls je jedným z najkrajších miest na Grenade, ktoré by ste nemali vynechať pri svojej návšteve. Je ideálnym miestom pre relaxáciu, kúpanie a súčasne sa tu dostanete blízko k prírode, ktorá vás bude obklopoovať v celej svojej nádhere. Ak sa rozhodnete pre dovolenku na Grenade, navštívte toto krásne miesto, ktoré vám zaručene poskytne nezabudnuteľné zážitky.


Letenka Grenada Annandale Falls


Letenky na Grenadu sú obvykle dražšie ako na iné karibské ostrovy, ale návšteva ostrova sa určite oplatí. Ak chcete zažiť niečo výnimočné, určite by ste mali navštíviť Annandale Falls.

Annandale Falls, ktoré sa nachádzajú na juhozápadnom pobreží ostrova Grenada, sú považované za jeden z najexotických miest na celom ostrove. Voda padajúca z 30-metrovej výšky do krásneho bazéna, obklopeného prekrásnou divokou prírodou, sú určite tou najkrajšou scenériou, ktorú si môžete predstaviť.

Ako na to? Letecká spoločnosť Air Canada ponúka letenky na Grenadu, ktoré sú pomerne drahé, ale určite stojí za to. Pre niektorých cestovateľov však pretože ostrov nie je až taký turisticky známy ako niektoré iné miesta v Karibiku, môžu byť letenky na prísnejší rozpočet. V takom prípade by ste mohli zvážiť lety na Trinidad, ktorý sa nachádza len 20 km juhozápadne od Grenady a kde sa dajú nájsť lacnejšie letenky.

Po príchode na Grenadu sa môžete dostať k Annandale Falls pomocou taksi služby alebo miestnej dopravy. Cesta trvá asi 20 minút. Vstup na miesto je voľný a ponúka sa vám možnosť kúpania v krásnom jazierku pod vodopádom a zažiť prírodnú kúpeľnú atmosféru. Mimochodom, ak ste zvedaví, tamkajší domorodci svoje tradičné kúpele robia práve pod týmto vodopádom. Je to určite zážitok, ktorý si necháte v pamäti na celý život.

Výlet na ostrov Grenada a návšteva Annandale Falls je zážitkom, na ktorý len ťažko zabudnete. Ak hľadáte niečo netradičné a exotické, táto destinácia by mohla byť tou pravou voľbou. Letenky síce nie sú najlacnejšie, ale stojí to za investíciu. Preto neváhajte a navštívte toto kúzelné miesto.


Počasie Grenada Annandale Falls


Grenada je karibský ostrov východne od Venezuely, ktorý vás určite poteší svojimi úchvatnými plážami, ale aj svojimi prírodnými pokladmi. Jedným z nich je Annandale Falls, kde môžete vidieť fantastické vodopády v srdci Grenady. Aj keď väčšina turistov navštívi Grenadu počas zimy, v lete sa počasie tu nezhoršuje dramaticky a toto miesto je stále otvorené pre návštevníkov.

Počasie v Grenade sa mierne líši podľa ročného obdobia. Samotné leto je úplne iné ako zima. Počas leta, ktoré prebieha od júna do septembra, sa teploty pohybujú okolo 30 stupňov Celzia a sú zvyčajne rozrušujúco vlhké. Preto, ak sa rozhodnete navštíviť Annandale Falls v tomto období, mali by ste si zobrať dostatok vody a oblečenie, ktoré umožní pokožke dýchať. Najlepšie je navštíviť Annandale Falls skoro ráno alebo neskoro popoludní, keď slnko nie je také horúce.

Zima, ktorá trvá od decembra do marca, je časom, kedy sa väčšina turistov hrnie na Grenadu. Táto sezóna ponúka pekné počasie s menej vlhkým ovzduším v porovnaní s letom. Teploty sú však stále pomerne vysoké, v tomto období dosahujú maximálne 27 stupňov Celzia a celková atmosféra je veľmi príjemná. Takže, ak si chcete užiť kúpanie v Annandale Falls a zároveň nádherné počasie, zima je pravdepodobne najlepším obdobím na návštevu tohto miesta.

Vralo by sa, že najmenej obľúbeným obdobím na návštevu Grenady sú obdobia dažďa. Od mája do októbra sa Grenada premení na zelený ostrov, ale aj na ostrov s občasnými búrkami a tropickými cyklónami. V tomto období sa teploty pohybujú okolo 28 stupňov Celzia a vlhkosť môže byť neznesiteľná. Návšteva Annandale Falls počas dažďového obdobia by preto mohla byť pomerne riskantná. Ak však máte radi dobrodružstvo, možno by ste si toto obdobie mohli obľúbiť a navštíviť Annandale Falls vtedy, keď je situácia bezpečná.

Annandale Falls je jedným z najkrajších miest v Grenade. Aj keď sa počasie môže líšiť v závislosti od ročného obdobia, toto miesto si určite zamilujete v akomkoľvek období roka. Preto, ak sa plánujete navštíviť Grenadu, nezabudnite odhaliť krásu Annandale Falls.


Ubytovanie Grenada Annandale Falls


Grenada je karibský ostrov, ktorý sa pýši nádhernou prírodou a unikátnou kultúrou. Ak hľadáte miesto na dovolenku, kde si môžete oddýchnuť od stresu a každodenných problémov, rozhodne by ste mali navštíviť Annandale Falls – miesto s fascinujúcou scenériou a pohodlným ubytovaním.

Annandale Falls sa nachádza v súkromnom parku, ktorý obklopuje bujná tropická vegetácia, ako sú banánovníky, palmy a citrónovníky. V tejto úžasnej prírodnej kulise sa nachádza celkom 3 kaskády a vodopád, ktoré tvoria rieku Annandale. Táto rieka vytvára tiché pleso, kde môžete plávať a sledovať tygriky rýdzikové a iné druhy rýb.

No nejde len o prírodu, pretože v Annandale Falls môžete nájsť aj útulné a pohodlné ubytovanie súkromného charakteru. V ponuke sú 2 apartmány a 1 štúdio, ktoré sú vhodné pre jednotlivcov, páry alebo rodiny s deťmi.

Jeden apartmán má oddelený spálňový a obývací priestor, plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu s vaňou a súkromnú terasu s krásnym výhľadom. Druhý apartmán má zase otvorený priestor s kuchynkou, jedálenským stolom, spálnou zónou a nádhernou terasou. Štúdio sa nachádza na vrchole kopca a má k dispozícii rozkladaciu pohovku, kúpeľňu a malú kuchynku so stolom na raňajky.

Všetky jednotky sú elegantne zariadené a poskytujú komfort, ktorý by ste očakávali od luxusného ubytovania. K dispozícii je tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie, klimatizácia a televízor.

Okrem toho si môžete užiť wellness príjemnosti ako masáže a kúpele v jacuzzi, ktoré vám pomôžu relaxovať a získať harmoniu.

Okrem vodopádov Annandale Falls môžete navštíviť aj niektoré z okolitých atrakcií, ako je napríklad Národný park Grand Etang, ktorý sa nachádza iba 15 minút jazdy autom od ubytovania. Tento park ponúka množstvo turistických trás, ktoré vedú cez pralesy, uprostred riečnych údolí, vodopádov a ďalšie krásy.

V Annandale Falls sa určite nebudete nudiť. Prežite nezabudnuteľnú dovolenku v nádhernom prostredí a s výborným ubytovaním!


Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší online sortiment leteniek

Výhodné ceny leteniek

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Zistiť letenky